Radio POZHERANI 105.9 FM

On the air
Bolle kam prit 2010
Adnan Daci - Bolle kam prit 2010
Dashuria fillon
Adelina Berisha ft Stine - Dashuria fillon
Zeshkane Biondin
09.Albatrit Muqiqi - Zeshkane Biondin
Blero
01 - Blero
Aman derman
Jeta Faqolli - Aman derman
TOP tracks
1
Turn you
Elvana Gjata - Turn you
2
magnetik qik
etna ft j lane - magnetik qik
3
Nje panter i zi
Genta Ismajli - Nje panter i zi
4
HiTech
Elvana Gjata - HiTech
5
qikat shkojn e vin.
enis bytyqi - qikat shkojn e vin.
6
Nr 1 2010
DJ Blunt ft Nora Istrefi Real 1 - Nr 1 2010
7
Aj Aj [REMIX] 2009
Dj Blunt ft. Vesa Luma dhe Real 1 - Aj Aj [REMIX] 2009
8
Po me thua
Grupi TNT - Po me thua
9
Dasshuria ime
Arbnor Terziu - Dasshuria ime
10
Ti nuk Me ndjen
Besart Halimi - Ti nuk Me ndjen
0 comments
Contacts