Playlist Radio Dardania

RECENTLY PLAYED
Pa mu
Noizy ft. Elgit Doda - Pa mu
Simpatia
Lumi B ft. Dhurata Dora - Simpatia
Da Da Da Dashnia
Anjeza Branka ft. Eduard Sokoli - Da Da Da Dashnia
Bashk
Samanta ft. 2Ton - Bashk
ALO
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Syn 2015
Floriani ft Lindon - Syn 2015
X5
GJIKO x MELINDA - X5
Per qef
Eva - Per qef
Business
MC Kresha ft. Lavda - Business
Pa ty
Ng ft. Ryva Kajtazi - Pa ty
Nuk jam ne dispozicion 2013
Arta Osmani - Nuk jam ne dispozicion 2013
Lote dashurie 2017
Aferdita _ Dona - Lote dashurie 2017
Dalim Sonte
TARABUKA Band Ft. Dj STAR dhe RYVA - Dalim Sonte
Hapi i pare 2014
Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Hapi i pare 2014
Bow Down
Noizy ft Enca - Bow Down
Thirrem
NRG Band - Thirrem
Seshte dashnija (Gezuar 2014)
Teuta Selimi - Seshte dashnija (Gezuar 2014)
Oj ti Qik 2014
Adrian Gaxha ft. Floriani - Oj ti Qik 2014
I mbylli syt 2013
Blerina Osaj - I mbylli syt 2013
A ja vlejti
Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti
Kenge Gurbeti (Gezuar 2021)
Afrim Muqiqi - Kenge Gurbeti (Gezuar 2021)
100 Probleme 2014
Ledri Vula - 100 Probleme 2014
Nallane
Flori Mumajesi ft. Vicky Dj - Nallane
Roll 2014
Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll 2014
Eja
Floriani - Eja
A je single
2po2 ft. Vig Poppa - A je single
El Chapo / Mushnu Men (prod. by Rzon)
Mozzik x Getinjo - El Chapo / Mushnu Men (prod. by Rzon)
Lamtumire 2013
Anjeza Branka ft Muharrem Ahmeti - Lamtumire 2013
TMV
2TON - TMV
My Lova
Blunt ft. Real - My Lova
Te Molla
ARNON - Te Molla
Sonte bejm nam
Gjyste Vulaj - Sonte bejm nam
Dreqi e marrte (Gezuar 2021)
Sinan Vllasaliu - Dreqi e marrte (Gezuar 2021)
Dy fjal 2014
Dhurata - Dy fjal 2014
Squat Baby
Genta Ismajli ft. MUMA - Squat Baby
Kida-Ski Ide
Kida - Kida-Ski Ide
Dhelper Dinake (prod. by Rzon)
Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)
Te kam kur te du 2013
Anjeza Branka Ft. Rati - Te kam kur te du 2013
Beso mos beso 2013
Sabri Fejzullahu - Beso mos beso 2013
Fale 2013
Faruk ft. Sk3rdi - Fale 2013
Zjarr zjarr 2013
Dessa - Zjarr zjarr 2013
E ke rradhen ti 2013
Enca - E ke rradhen ti 2013
NA
Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA
Te fala ke dhe nga une (Gezuar 2014)
Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une (Gezuar 2014)
Shikimi i saj 2013
Maksi feat. TiKi - Shikimi i saj 2013
Mbretresha e Mbreti 2013
Sabri Fejzullahu ft Vjollca Haxhiu - Mbretresha e Mbreti 2013
Hajde ma knej 2013
Dafina Zeqiri - Hajde ma knej 2013
PaGajle
Young Zerka x Fifi - PaGajle
MMV
TUNA feat.GHETTO GEASY - MMV
Dashuri vrastare 2017
Big Mama - Dashuri vrastare 2017
Per ty
Blero ft. Muharrem Ahmeti - Per ty
Bone bone 2016
Albulena Ukaj ft. Majesty - Bone bone 2016
Trego
Shpat Kasapi ft. Lori ft. RapSione - Trego
Goditje ne zemer 2013
Sabri Fejzullahu - Goditje ne zemer 2013
Sje per mu
Eni Koci - Sje per mu
Majk-Nuk Dorezohna
Majk - Majk-Nuk Dorezohna
LolliPopa 2014
Orinda ft Noizy - LolliPopa 2014
Ca ki qef 2014
Klepto feat. NRG BAND - Ca ki qef 2014
Move ur body 2013
Etnon feat Lea Metolli ft Mc Kresha - Move ur body 2013
Paris London
Fibi ft. Eva - Paris London
Si Rrush (Official Video)
Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)
Nesër
Young Zerka ft. Anila Mimani - Nesër
O Ma
Capital T - O Ma
Si Raketa (Gezuar 2021)
Xheta Linda ft. Xoni - Si Raketa (Gezuar 2021)
A je single
2po2 ft. Vig Poppa - A je single
Qikita
Majk - Qikita
Deja Vu 2014
Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu 2014
Kalon
Lumi B x Dafina - Kalon
Anuloje 2014
Genta Ismajli - Anuloje 2014
Boy
Leonora Poloska ft B - Boy
Shake it 2016
Etnon feat Genta Ismajli - Shake it 2016
EDHE SA
KIDA - EDHE SA
Sa Vuaj Per Ty 2013
GENA - Sa Vuaj Per Ty 2013
As 1 si ti
NRG BAND - As 1 si ti
154  2017
Blero ft Dani - 154 2017
Ti ke ikur 2014
Elvana Gjata - Ti ke ikur 2014
Munges 2014
2TON - Munges 2014
Nese  2013
2Ton - Nese 2013
Si bombon 2013
Motrat Duhani ft. Jetoni Vogel - Si bombon 2013
Se ndaloj 2013
Leonora Jakupi - Se ndaloj 2013
Kuq e zi je ti
Elvana Gjata ft. Flori - Kuq e zi je ti
Llokum 2016
Gold AG ft Anxhela Peristeri dhe Labi - Llokum 2016
Ja kem nis 2016
Kida - Ja kem nis 2016
Kush dashurin nuk e qmon 2013
Sabri Fejzullahu - Kush dashurin nuk e qmon 2013
PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
Syte e zi (GEZUAR 2021)
Ryva Kajtazi - Syte e zi (GEZUAR 2021)
Kuks
Mozzik - Kuks
Weli Weli 2013
Seldi Qalliu - Weli Weli 2013
Zemer e di (Gezuar 2014)
Seldi - Zemer e di (Gezuar 2014)
Samanta-Ku Ma Le
Samanta - Samanta-Ku Ma Le
Krejt ti fala
Labinot Tahiri feat. 2TON - Krejt ti fala
Me zo tnalt 2013
Nora Istrefi - Me zo tnalt 2013
Tipi Jem
2TON - Tipi Jem
Spontanisht 2013
Edona Llalloshi dhe Miloti - Spontanisht 2013
Hookah
Capital T - Hookah
Humbja Babait 2021
Flora Gashi - Humbja Babait 2021
Sushi 2013
Capital T - Sushi 2013
Ardian Bujupi
OfficialArdianBujupi - Ardian Bujupi
Kom dasht 2017
Mozzik ft. Arta - Kom dasht 2017
Nusja e pollogut (2021)
Shqipe Krivenjeva - Nusja e pollogut (2021)
Digje Zemren
Silva Gunbardhi - Digje Zemren
Smunesh ti pa mu
Shpat Kasapi ft. nurteeL - Smunesh ti pa mu
Kishe
Genta Ismajli - Kishe
Zhytem (Je t’aime)
Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)
Ballin 2014
Capital T feat. Mc Kresha - Ballin 2014
Ma ngat 2014
Leonora Jakupi - Ma ngat 2014
Dua te jesh ti 2013
Enca - Dua te jesh ti 2013
Te dua me zemer 2014
Blerta Sopaj - Te dua me zemer 2014
Paty so ka rrihet 2013
NRG Band - Paty so ka rrihet 2013
Kujtimet 2013
Agron Aliu - Kujtimet 2013
Krejt shokt e mi
Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi
Kom ra Ndashni 2013
2po2 - Kom ra Ndashni 2013
Hajde Sonte 2013
Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte 2013
Dua (Official Video)
Enca - Dua (Official Video)
Pasha jeten
Capital T ft. Majk - Pasha jeten
Jar Na Na
Blero ft. Kole Oroshi - Jar Na Na
Tradhetar
Sabri Fejzullahu - Tradhetar
Zemër
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
Rrehni Shuplaka
Mc Kresha ft. Noizy - Rrehni Shuplaka
Shejtan 2014
Gjyste Vulaj ft. DJ Cani - Shejtan 2014
Vec ty 2017
Dhurata Dora - Vec ty 2017
Zemren dot nuk ta lexoj 2014
Besa ft 2po2 - Zemren dot nuk ta lexoj 2014
Beb 2013
Ertila Koka ft. 2TON - Beb 2013
A je gati
Genta Ismajli ft. 2TON - A je gati
Dhurata Dora-Qikat E Mia
Dhurata Dora - Dhurata Dora-Qikat E Mia
Ta boja me drita 2014
Flori - Ta boja me drita 2014
Oxygen 2014
Drenusha Latifi ft. Liridoni - Oxygen 2014
Soni Malaj-Me Rrena
Soni Malaj - Soni Malaj-Me Rrena
Yamborghini
Cozman - Yamborghini
Papi 2013
Anjeza Branka - Papi 2013
Vella e Moter
Shyhrete Behluli ft Gold AG - Vella e Moter
Dale kadale
Adelina Tahiri - Dale kadale
Ta du majmunin
NRG Band ft. Ghetto Geasy - Ta du majmunin
Te du 2014
Kaltrina Selimi - Te du 2014
E jeta shkon 2013
Sabri Fejzullahu - E jeta shkon 2013
Era Istrefi-Njo Si Ti
Era Istrefi - Era Istrefi-Njo Si Ti
Potpuri (FESTIVE 2021)
Sabiti & Afrimi - Potpuri (FESTIVE 2021)
Lujmi Krejt
Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
Luv Luv 2014
Mc Kresha - Luv Luv 2014
Suzi
Blunt & Real - Suzi
Aman
Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman
Ki me ngec 2016
Anjeza Branka ft. Craziest - Ki me ngec 2016
Djal i Kosoves (Gezuar 2014)
Ermal Fejzullahu - Djal i Kosoves (Gezuar 2014)
Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)
Mozzik - Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)
Tek Ty 2013
Eni Koci - Tek Ty 2013
Impossible 2013
Ingrid Gjoni - Impossible 2013
Ti sme ndal 2013
Darla ft Noizy - Ti sme ndal 2013
Nuk ka dashni
Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni
Dashnia jeme
Genc Prelvukaj feat NRG Band - Dashnia jeme
LASS LOS
AZET X DHURATA DORA - LASS LOS
Zot falma
Sinan Vllasaliu - Zot falma
Princesha jem 2013
ADX - Princesha jem 2013
Monster 2016
Getinjo ft. BabyG - Monster 2016
Deja Vu
Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu
Argjenda Doci
Aida - Argjenda Doci
Fantazi (Gezuar 2014)
Sabri Fejzullahu - Fantazi (Gezuar 2014)
Oh Dashuri 2013
Adelina Tahiri - Oh Dashuri 2013
Sje my lifestyle
Nora Istrefi - Sje my lifestyle
ZEMRA BAM
PONI FT SKIVI - ZEMRA BAM
Zjarr
Genta Ismajli - Zjarr
Jo mo 2015
Adelina Berisha - Jo mo 2015
Disco Disco (Video Edit 2014)
Elvana Gjata ft. Kaos - Disco Disco (Video Edit 2014)
Bongo
Capital T feat Dhurata Dora - Bongo
Pa asnje dyshim
Leonora Jakupi - Pa asnje dyshim
Welcome to Prishtina 2014
Adrian Gaxha dhe Floriani feat. Skivi - Welcome to Prishtina 2014
Paris London
Fibi ft. Eva - Paris London
Ani Ani 2014
Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani 2014
G dhe Mc Doni
Gold Master Ft.Petro - G dhe Mc Doni
Enough
Baby G - Enough
Ma kthe qytetin tim 2013
Ermal Mamaqi ft. Olsa - Ma kthe qytetin tim 2013
C’EST LA VIE
Capital T - C’EST LA VIE
Eren e saj 2016
Adelina ft Robb Daddy - Eren e saj 2016
Lek i madh
Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Lek i madh
Hije
Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Hije
Palaco 2017
2po2 ft. Ermal Fejzullahu - Palaco 2017
Me fal 2014
Stresi ft. Albresha - Me fal 2014
Police 2014
Mc Kresha - Police 2014
Love me ft. Bruno
Elvana Gjata - Love me ft. Bruno
Shqipet Me Dy Krena (Gezuar 2021)
Ylli Demaj - Shqipet Me Dy Krena (Gezuar 2021)
Pa Ty
Soni Malaj feat. Tim - Pa Ty
Le te folin 2013
Edona Llalloshi - Le te folin 2013
Potpuri (Gezuar 2021)
Xhavit Avdyli ft. Nesa Omaj - Potpuri (Gezuar 2021)
Nga Inati 2015
Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati 2015
Sjena ni moti 2016
Greta Koçi - Sjena ni moti 2016
Nuk E Di
Era Istrefi feat. Nora Istrefi - Nuk E Di
Genta Ismajli
Genta Ismajli - Genta Ismajli
365 pa ty
Genc Prelvukaj - 365 pa ty
Mi Amore 2016
Kida ft. Ermal Fejzullahu - Mi Amore 2016
Madonna (prod. by Rzon)
Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)
Capital T-Kujtime
Capital T - Capital T-Kujtime
Cokollata 2014
PONI - Cokollata 2014
Une o shpirt te dua 2014
Elona (Irma Cullina) - Une o shpirt te dua 2014
Luje luje Zemer Ti 2014
Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje Zemer Ti 2014
Rio
Ledri Vula - Rio
Dashni me raki
Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki
Veq me tpas ty (Video Edit 2014)
Blunt and Real ft. Duffye - Veq me tpas ty (Video Edit 2014)
BRAZILIANE 🇧🇷 (Prod by. Bo Beatz)
Capital T - BRAZILIANE 🇧🇷 (Prod by. Bo Beatz)
Edhe Njo
Dafina Zeqiri - Edhe Njo
Nje moment 2013
Blero ft. Maria - Nje moment 2013
Vajza e kojshise 2014
Leonora Jakupi - Vajza e kojshise 2014
E urrej
Mimoza Shkodra - E urrej
Mene mene
Eva - Mene mene
Gresa Behluli
Shkurte Fejza - Gresa Behluli
El Chapo
2po2 - El Chapo
600PS
Capital T - 600PS
High 2 2014
BabaStars - High 2 2014
Tung Tung
Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Tung Tung
Hileqare 2013
Xhafer Ahmetaj - Hileqare 2013
Zeshkania (Official Video 4K)
Soni Malaj - Zeshkania (Official Video 4K)
Hajt Hajt
Butrint Imeri - Hajt Hajt
Nusja (GEZUAR 2021)
Motrat Mustafa - Nusja (GEZUAR 2021)
Oj lulie 2013
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Oj lulie 2013
Numrin e ri 2016
Dhurata Dora - Numrin e ri 2016
Me Fal o Allah 2013
Gold AG - Me Fal o Allah 2013
A JE PENDU
Dafina Zeqiri ft Cricket - A JE PENDU
Lejla ft. Capital T and 2PO2
Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T and 2PO2
Potpuri MEGAMIX (Gezuar 2021)
Shpat Kasapi Valon Suma Qendrim Lutfiu - Potpuri MEGAMIX (Gezuar 2021)
Nuk prish pune 2014
Arta Bajrami - Nuk prish pune 2014
Ballkan Style 2014
Seldi Qalliu - Ballkan Style 2014
Shpirti flet 2013
Arinda Gjoni - Shpirti flet 2013
Nga Inati
Elona Leka ft. Shpat Kasapi - Nga Inati
Me ta pyl 2013
Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl 2013
Sa mka marr malli (Gezuar 2014)
Astrit Mulaj - Sa mka marr malli (Gezuar 2014)
1 Shans 2014
Noizy - 1 Shans 2014
1 Shans 2014
Noizy - 1 Shans 2014
Ah Brune 2013
Sinan Hoxha dhe Seldi - Ah Brune 2013
PP
KIDA x MOZZIK - PP
Mos qaj Nuse 2021
Sabri Fejzullahu ft. Heki Krasniqi - Mos qaj Nuse 2021
Syn syn
Fjolla Morina - Syn syn
Jeto 2013
Soni Malaj ft. Aldo - Jeto 2013
Zemra e nanes 2014
Gold AG - Zemra e nanes 2014
Rikthejm na 2014
Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na 2014
Ki me ni
Mimoza Shkodra - Ki me ni
Dubai 2021
Adi Sybardhi ft. Ervin Gonxhi Ilir Tironsi - Dubai 2021
Me thuaj po (Gezuar 2014)
Sefe Duraj ft. Ryva Kajtazi - Me thuaj po (Gezuar 2014)
Beso 2013
Elvana Gjata ft 2po2 - Beso 2013
Vec edhe ka njo 2014
Baboo Darabuka Ft. Dj Benity, Mimoza Shkodra - Vec edhe ka njo 2014
Whats up 2014
Greta Koqi ft Gbmc - Whats up 2014
Cocaina
Mozzik - Cocaina
Mas miri
Gold Ag ft Greta Koci - Mas miri
Potpuri me defa (Gezuar 2021)
Motrat Hoxha - Potpuri me defa (Gezuar 2021)
Ndisko 2013
MC Kresha - Ndisko 2013
Perjet 2014
Getinjo ft. Adelina Berisha - Perjet 2014
Zemer
Eni Koci ft. Besnik Qaka (NRG Band) - Zemer
Million $
Dafina Zeqiri - Million $
Potpuri (Gezuar 2021)
Yllka Kuqi ft. Alban Mehmeti - Potpuri (Gezuar 2021)
Hapat e mi 2014
Capital T feat.Vedat Ademi - Hapat e mi 2014
Mos rri larg 2014
Aferdita Dreshaj - Mos rri larg 2014