Radio Travel

Radio Travel 104.6 FM Albania, Tirana
0 0

Gjithcka mbi industrine e udhetimit te njohur gjeresisht si Travel. Ku te kalojme pasditen, fundjaven, pushimet. Sa kushtojne dhe cilat jane mundesite me te mira e me te lira te sezonit. Si te zgjedhim nji destinacion. Muzika me e mire per tu degjuar ne udhetim. No colour, no genre, just travel music.

  • Frequency: 104.6 FM
  • Slogan: We Guide - You Travel!
0 comments
Contacts
Address : Rruga Shyqyri Bërxolli 1019 Tirana, Albania
Email: info@radiotravel.al
Phone: +355 69 400 0103
Facebook: https://www.facebook.com/RadioTravel/
Instagram: https://www.instagram.com/radiotravel.al/