Radio Lushnja

Radio Lushnja 95.5 FM Albania, Fier
4 0

Radio LUSHNJA ju mudeson DJ dhe sistem audio per te gjitha llojet e EVENTEVE: koncerte, party, ditelindje, fejesa dhe dasma. Gjithashtu dhe sisteme ndricimi me robot, lazer, blic, makine bore, etj. Mundesojme lidhje me kameramanet dhe kengetaret tuaj te preferuar

  • Frequency: 95.5 FM
  • Slogan: RADIO LUSHNJA - MELODIA JUAJ
0 comments
Contacts
Address : Arben Vogli, Lushnjë 9001, Albania
Email: info@radiolushnja.com
Phone: +355 68 900 0955
Facebook: https://www.facebook.com/RadioLushnja95.5FM/
Twitter: https://twitter.com/RadioLushnja